Główny » Światowe indeksy » Europejskie akcje: China Data i Brexit Angst, aby ustawić dźwięk

Europejskie akcje: China Data i Brexit Angst, aby ustawić dźwięk

las ca das de oro

Główne kierunki

To był dzień w czerwonym dla głównych kierunków w czwartek. CAC40 doprowadziły w dół, spada o 0,42%, podczas gdy DAX30 i EuroStoxx600 spadł o tylko 0,12% i 0,10% odpowiednio.

Bez żadnych istotnych statystyk z strefy euro, aby zapewnić kierunek, Aktualności na temat Brexit pod warunkiem, że kierunek na dzień.

Projekt umowy w ostatniej chwili został dostarczony i zatwierdzony przez UE, który obecnie wymaga ratyfikacji w głosowaniu parlamentarnym.

Dla Borysa Johnsona i Brexiteers, utrata poparcia Demokratycznej Partii Unionist był cios przed jutrzejszego głosowania Parlamentarnego. W miarę rzeczy, nie ma wyraźnego wskazania, w jaki sposób głos może pójść.

Statystyki

To był spokojny dzień na kalendarzu ekonomicznym strefy euro w czwartek. Nie było żadnych statystyk z strefy euro, aby zapewnić kierunki z kierunkiem.

Z USA, jednak statystyki były na cięższej stronie i pod koniec dnia.

Kluczowe statystyki z USA obejmowały październik Philly FED Manufacturing index i numery produkcji przemysłowej sierpnia.

Philly FED Manufacturing index rozczarowany, spada z 12,0 do 5,6 w październiku. Ekonomiści prognozował spadek do 7,3.

We wrześniu, produkcja przemysłowa również rozczarowany, z produkcją spada o 0,4%, co gorsza niż przewidywany wzrost o 0,1%. W sierpniu produkcja wzrosła o 0,6%.

Rynek Movers

Dla języka DAX: był to dzień w kolorze czerwonym dla sektora Auto. Daimler prowadził dzień w dół, spada o 1,16%. Volkswagen i Continental nie były daleko w tyle, z stratami 0,72% i 0,71% odpowiednio. BMW zobaczył bardziej skromną utratę 0,16%.

To był dzień mieszany dla banku. Deutsche Bank wzrósł o 0,38%, podczas gdy Commerzbank spadł o 0,07%

Od CAC był to również dzień mieszany dla banków. SOC gen bucked trend na dzień, rośnie o 0,19%. Credit Agricole i BNP Paribas zobaczyli czerwone, jednak ze stratami odpowiednio 0,82% i 0,57%. Dla Autos, to było również mieszane z Renault spada o 0,47%, a Peugeot zyskał 1,31%.

Na wskaźniku VIX

The VIX index zobaczył zielony na 2 dzień z rzędu w czwartek, rośnie o 0,8%. Po na z 1,03% zysku w środę, VIX zakończył dzień w 13,8.

Rozczarowujące dane gospodarcze z USA i negatywne nastroje w kierunku Brexit pod warunkiem wsparcia w dniu. News of U. S-Chiny handlu umowy opracowywane na prezydenta Trump i Premier XI przeglądu ograniczone do góry, jednak.

Dzień przed Tobą

To kolejny spokojny dzień przed kalendarzem gospodarczym strefy euro. Nie ma żadnych statystyk materiałowych, które wynikają z strefy euro, aby zapewnić kierunek.

Brak statystyk będzie nadal opuszczać Majors w rękach aktualizacji Brexit, bez żadnych istotnych statystyk z USA.

Wcześnie rano, dane gospodarcze z Chin będzie ustawić dźwięk przed jutrzejszym kluczem parlamentarnym głosowanie na Brexit.

3 kwartale PKB numery są należne z Chin wraz z września sprzedaży detalicznej i wielkości produkcji przemysłowej.

Na rynku kontraktów terminowych, w momencie pisania, DAX30 był w dół o 23,5 punktów, podczas gdy Dow był o 9 punktów.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w FX Empire

Comments are closed.