Główny » Towary » FROTH on?

FROTH on?

FROTH on

Treasuries zakończył czwartek tańsze, ale poza sesji niskich jak skupić się na rynku pozostał mocno na potencjalne Brexit czynienia i USA-Chiny rozmowy handlowe.

Na razie, w przypadku złych wieści jest dobra, inwestorzy nadal patrząc przez słabszego przebiegu amerykańskich danych ekonomicznych, które obejmowały bardziej miękkie niż oczekiwano mieszkań zaczyna i produkcji przemysłowej. Zamiast tego, są one wspierane przez lepsze niż oczekiwane wyniki zarobków i bardziej zabawny dźwięk z rozmów handlowych USA-Chiny.

Brexit

To było niekonsekwentny 24 godzin w Funt, co najmniej, i skupić się teraz przesuwa się do parlamentarnej “orientacyjny głos” w sobotę. Co jest krytyczne z perspektywy rynkowej jest to, że prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjne kanały do No-Deal Brexit teraz głównie zostały zablokowane.

Rynki ropy naftowej

Ropa naftowa wzrosła 1,1%, nawet gdy Turcja zgodziła się na zawieszenie broni w wyniku ataku na północną Syrię.

Olej okazał się pozytywny po USA sprawozdanie rządowe wykazało znaczne obniżenie zapasów paliwa, przewyższających większe niż oczekiwano ropy budować.

I choć ogromne rysuje na benzynę są bardzo pomocne, krótkoterminowe lotne charakter danych inwentarza może zapewnić tylko tymczasowy zespół pomocy jako obawy o tym, gdzie globalny popyt na ropę będzie Pan obecnie na resztę 2020 ostatecznie ustawia się ponownie. Biorąc pod uwagę najnowsze ponury przebiegu danych ekonomicznych, to pochylenie może nadal udaremnić wszelkie zwyżkowy ambicje rynku.

Comments are closed.