Główny » Kryptowaluty » Najnowsze Bitcoin Cash cena i analiza (BCH do USD)

Najnowsze Bitcoin Cash cena i analiza (BCH do USD)

Najnowsze Bitcoin

W chwili pisania, Bitcoin Cash (BCH) jest handel na około $223. Mimo, że w zeszłym tygodniu altcoin był wykazujące oznaki ewentualnego odbicia, BCH przyszedł tumbling dół w weekend.

Ogólnie rzecz biorąc, BCH stracił więcej niż 3% od ostatniego tygodnia i blisko 2% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Czy BCH rozpocznie nową fazę konsolidacji około $220 – $230?

Spójrzmy na wykres Bitcoin Cash…

Widzimy, że cena BCH odzyskane na początku września, przed upaść dwa razy pod koniec miesiąca.

Niestety, zyski z połowy września zostały utracone, a cena przyszedł indeksowania z powrotem do poniżej $230 w październiku, jak ogromny rynkowy Meltdown hit monety ciężko.

W najniższym punkcie w ciągu ostatniego miesiąca, BCH dotknął $200 przed odzyskaniem prawie natychmiast do więcej niż $225. Obecnie jest to handel powyżej $22o.

W zeszłym tygodniu, wspomniałem BCH może przechodzić przez okres konsolidacji, która wydaje się dzieje około $225. Na razie, mogę przypisać większe prawdopodobieństwo BCH będzie w górę, ponieważ cena została twierdząc, wyższe upadki.

Niemniej jednak, Bitcoin Cash jest handel znacznie poniżej wszystkich jego EMAs. Patrząc na profil głośności, możemy wyraźnie zobaczyć BCH ma silne poparcie między $220-$230 i prawie nie ma oporu aż do $270-$ 280 poziom, gdzie 50-Day EMA siedzi.

Jeśli rynek zaczyna swinging silniejszy do góry w ciągu najbliższych kilku tygodni, niektóre altcoins jak BCH mają duże szanse na zarabianie, ponieważ moneta straciła już blisko 60% od lipca, kiedy BCH był handel powyżej $500.

Na razie, oczekuję BCH wahać się między $230 i $270. Jeśli świeże inwestycje wchodzi na rynek w ciągu następnych dni, jest przyzwoitą szansę Bitcoin Cash będzie nadal podejmowania wyższych niskich, podczas gdy gromadzi się do góry nogami.

Teraz objętość siedzi w nieco powyżej 1,2 miliarda dolarów.

Bezpieczne zawody!

Podstawy BCH

Niedawno rozmawiałem z najsilniejszym zwolennikiem Bitcoin Cash, Roger ver, i omówił najnowsze wydarzenia na horyzoncie dla BCH. Można znaleźć wszystkie szczegóły tutaj, ale najbardziej soczyste wiadomości wydaje się być niedawny skok w przyjęciu ze względu na realizację inteligentnych kontraktów.

Roger, podobnie jak ja, uważa, że kluczowe elementy do masowej adopcji to szybkość i elastyczność. Co oferuje Bitcoin Cash Oracles jest sposobem dla każdego użytkownika, aby łatwo wdrożyć “Escrow” transakcji, które mogą być wykorzystywane do handlu na całym świecie-bez kłopotów z ufania drugiej strony.

Osobiście uważam, że te “escrows handlowe” będą kluczowe pod względem przyjęcia, zwłaszcza dla zadań związanych z pracą. W pewnym stopniu, umożliwiają one finansowanie oparte na kamień milowy, który może być nowy i lepszy sposób prowadzenia ICO zamiast po prostu tworząc dodatkową warstwę złożoności z STOs, które wymagają KYC i akredytacji-coś, co jest sprzeczne z tym, co powinniśmy promować w ekosystemu kryptograficznego.

Aktualne informacje na temat cen BCH i wykresy interaktywne są dostępne na naszej stronie 24 godziny na dobę. Pasek ticker na dole każdej strony na naszej stronie ma najnowszą cenę BCH. Cennik jest również dostępny w wielu różnych ekwiwalentów walut:

Dolar amerykański – BCHtoUSD

Funt szterling – BCHtoGBP

Jen japoński – BCHtoJPY

Euro – BCHtoEUR

Dolar australijski – BCHtoAUD

Rubel rosyjski – BCHtoRUB

Bitcoin (waluta cyfrowa) – BCHtoBTC

Informacje o Bitcoin Cash

Bitcoin Cash narodził się z idei uczynienie Bitcoin bardziej praktycznym dla małych, codziennych płatności. W maju 2017, płatności Bitcoin trwało około czterech dni, chyba że opłata została zapłacona, co było proporcjonalnie zbyt duże dla małych transakcji. Wprowadzono zmianę kodu, a Bitcoin Cash urodził się 1 sierpnia 2017.

Comments are closed.