Główny » Waluty » Najnowsza cena i analiza Ethereum (ETH do USD)

Najnowsza cena i analiza Ethereum (ETH do USD)

Najnowsza cena

W ciągu ostatnich 24 godzin, Ethereum (ETH) doświadczył niewielki upadek-około 2% w cenie od $182 do $179 w momencie pisania.

Chociaż wydawało się altcoin było wprowadzenie niektórych wyższych niskich, tendencja teraz odwrócił.

Jak wspomniano w zeszłym tygodniu, Ethereum próbował odzyskać od trendu wyraźnej tendencji spadkowej, który widział moneta ponieść ciężkie straty pod koniec ubiegłego miesiąca. ETH dotknął $225 w połowie września przed zanurzeniem do $150-34% straty.

Czy Ethereum odzyskuje odrodzenie? Czy ETH nadal pogrąża się w niskich rocznych?

Spójrzmy na wykres dla Ethereum.

Wykres ETH, dzięki uprzejmości Trading View

W ciągu września, Ethereum był pozornie dobrze na drodze do odzysku po trudnym latem, z ceną ostatecznie rośnie przede wszystkim trzy jego EMAs na krótką chwilę.

Jednak, towarzyszące szerszy spadek rynku pod koniec miesiąca, to od tego czasu się upaść z powrotem w dół. ETH próbował skonsolidować i odzyskać od załamania rynku, ale stara się trzymać na wszelkie zyski.

Następna kluczowa strefa wsparcia jest blisko $170, a my mogliśmy zobaczyć konsolidację około $175 przed upadkiem dalej.

Oczywiście, mogę się mylić, a rynki mogą rozpocząć pompowanie przed połową Bitcoin lub uwolnienie ETH 2,0 w styczniu 2020.

Wcześniej w tym miesiącu, podczas poważnej konferencji Crypto, założyciel Ethereum vitalik Buterin wspomniał, jak większość rzeczy są zakończone w odniesieniu do ETH 2,0 i klienci mówią do siebie już. I dlatego osobiście wierzę, że możemy oczekiwać wydania testnet nowych modeli Casper PoS przez pierwszą połowę 2020 w najnowszej.

Wraz z nadchodzącym projektem Libra – walutą planowanym przez zespół Facebooka – będzie można uzyskać dodatkową presję na Ethereum, ponieważ oba mają podobne cele w zakresie inteligentnej funkcjonalności kontraktu.

To jest, oczywiście, zakładając, że Libra jest nawet zwolniony w ogóle, jak Facebook nie może przejść do przodu z projektem ze względu na niedawne naciski ze strony rządów i organów regulacyjnych.

Nie tylko Niemcy i Francja zarówno zgięte mięśnie, próbując zakazać waluty platformy mediów społecznościowych, ale także niektóre z kluczowych partnerów, takich jak MasterCard, PayPal i eBay opuścił stowarzyszenie.

Na razie inwestorzy przechowują swoją pozostałą wartość w BTC, ponieważ Bitcoin jest nadal bliski 90% dominacji według niektórych źródeł.

Moja analiza jest taka, że BTC jest jeszcze na rynku byka, i wkrótce wystarczy, Top altcoins będzie również.

Na razie, chciałbym dążyć do dokonywania drobnych wpisów, podczas gdy cena jest poniżej wszystkich EMAs. Objętość wydaje się być konsolidacja od ostatniego tygodnia i jest teraz blisko $7 600 000 000-znak odzysku.

Bezpieczne zawody!

Informacje o Ethereum

Ethereum został uruchomiony przez vitalik Buterin w lipcu 30 2015. Był naukowcem i programistą pracując nad Bitcoin Magazine i początkowo napisał oficjalny dokument w 2013 opisujący Ethereum. Buterin zaproponował, że Bitcoin potrzebował języka skryptowego. Zdecydował się na stworzenie nowej platformy z bardziej ogólnym językiem skryptowym, kiedy nie mógł dostać się do jego propozycji.

Więcej wiadomości i informacji Ethereum

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Ethereum lub kryptowalutach, Skorzystaj z pola wyszukiwania w górnej części tej strony. Oto artykuł, aby zacząć:

Ethereum przyjmuje ERC-1155 jako oficjalny standard

Podobnie jak w przypadku każdej inwestycji, opłaca się zrobić kilka prac domowych, zanim część z pieniędzy. Ceny kryptowalut są niestabilne i szybko idą w górę i w dół. Ta strona nie zaleca konkretnej waluty lub czy należy inwestować, czy nie.

Możesz być zainteresowany naszą gamą przewodników kryptowaluta wraz z najnowszymi wiadomościami kryptowaluta.

Post najnowsze Ethereum cena i analiza (ETH do USD) pojawił się pierwszy na monety nit.

Comments are closed.