Główny » Towary » Przewidywania cen gazu ziemnego – ceny wzrosnąć na mniej Build zapasów

Przewidywania cen gazu ziemnego – ceny wzrosnąć na mniej Build zapasów

Aktualizacja Mid Session

Ceny gazu ziemnego przesunięte nieco wyżej w czwartek po mniej niż oczekiwano budować w zapasach gazu ziemnego. W Zatoce Meksykańskiej występuje jedno zaburzenie. Tropical depresja 16, jest teraz mieszając w Zatoce Perskiej i ma się skręcić na wschód podejmowania lądu w Luizjanie, a następnie na Florydzie. Im bardziej zachód burza idzie tym bardziej prawdopodobne jest zakłócenie niektórych instalacji gazu ziemnego. Pogoda powinna być niższa niż normalnie w ciągu najbliższych 8-14 dni zgodnie z National Oceanic atmosferyczne Administration.

Analiza techniczna

Ceny gazu ziemnego krawędziach wyższy w czwartek odbijając w pobliżu wsparcia na 10-dniowa średnia ruchoma na 2,28. Opór jest postrzegane w pobliżu wzloty października w 2,38. Krótkotrwałe tempo jest pozytywne, jak szybko stochastyczny nadal poruszać się wyżej. Dodatkowo, obecny odczyt na szybkim stochastycznym jest 59, który jest powyżej górnej połowie zakresu neutralnego. Średniookresowy pęd jak skręcanie i MACD (zbieżność średniej ruchomej) jest gotowy do generowania sygnału crossover kupna. Dzieje się tak jako linia MACD (12-dniowa średnia ruchoma minus 26-dniowa średnia ruchoma) przecina powyżej linii sygnałowej MACD (9-dniowa średnia ruchoma linii MACD).

Zapasy wzrosły mniej niż oczekiwano

Administracja informacji energetycznych zgłosiła, że gaz ziemny w magazynie wynosił 3 519 BCF od piątku, 11 października 2019. Stanowi to wzrost netto 104 BCF z poprzedniego tygodnia. Oczekiwania według Estimize był na 132 BCF remis. Zapasy były 494 BCF wyższe niż w zeszłym roku w tym czasie i 14 BCF powyżej pięcioletniej średniej 3 505 BCF. W 3 519 BCF całkowity gaz roboczy znajduje się w ciągu pięciu lat od historycznego zakresu.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w FX Empire

Comments are closed.