Główny » Brokerzy Forex » Tradeallcrypto – opinie o innowacyjnym brokerze kryptowalutowym

Tradeallcrypto – opinie o innowacyjnym brokerze kryptowalutowym

1b4b4c0906df23ee4b35a02004eb65c7

Rynki kryptowalut cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów, zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych. Łatwość inwestycji, obietnice szybkiego zysku i dużych pieniędzy i serwisy otwarte dla każdego, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy, przyciągają coraz więcej zwolenników. Na rynku co rusz pojawiają się nowe możliwości, a brokerzy prześcigają się w swoich ofertach. Poznajmy opinie o brokerze Tradeallcrypto.

Czym są kryptowaluty i na czym polega ich obrót? W najprostszym tłumaczeniu, kryptowaluta to wirtualne pieniądze, nie mające swojego fizycznego odpowiednika, wciąż jednak przez wiele państw uznawane za środek płatniczy. Obecnie istnieją tysiące takich alternatywnych walut, za te najpopularniejsze wciąż uważa się jednak Bitcoin; jedną z pierwszych kryptowalut. Co szczególnie ważne i ciekawe zarówno w przypadku Bitcoin, jak i innych podobnych wirtualnych środków płatniczych, to fakt, że ich wartość nie zależy od ekonomii czy polityki, jest bowiem walutą zdecentralizowaną. Giełdy kryptowalut działają na podobnych zasadach, co obrót tradycyjnymi walutami czy akcjami, cechują się jednak szeregiem zaawansowanych zabezpieczeń i systemów bezpieczeństwa, mających na celu zapewnienie jak największej ochrony danych osobowych i inwestycji ich użytkowników. Obecnie na polskim rynku kryptowalut coraz większą popularnością cieszy się serwis Tradeallcrypto, zbierając coraz więcej pozytywnych opinii o brokerze. Zaciekawieni jego sławą, postanowiliśmy sami zbadać jego fenomen i sprawdzić opinie o brokerze Tradeallcrypto. Internet pełen jest opinii na temat serwisu; zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Chcąc samemu zweryfikować fakty, na początek szczegółowo zapoznaliśmy się z witryną internetową tej giełdy, a także zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o brokerze Tradeallcrypto. 

Informacje o brokerze Tradeallcrypto

Broker Tradellcrypto to międzynarodowy serwis założony w 2008 roku oferujący transakcje wirtualnych walut i umożliwiający łatwy i szybki zysk przy asyście wykwalifikowanej kadry specjalistów. Strona internetowa serwisu Tradeallcrypto: https://tradeallcrypto.org/ jest dostępna w czterech językach: 

  • angielskim, 
  • rosyjskim, 
  • niemieckim 
  • polskim. 

W sposób jasny i przejrzysty przedstawia podstawowe informacje o brokerze oraz te dotyczące polityki prywatności i bezpieczeństwa, tak szczególnie ważne przy wyborze pośrednika do inwestycji własnych pieniędzy. Najważniejsze informacje o brokerze Tradeallcrypto zebrane są w zakładce „o nas”, gdzie możemy przeczytać między innymi o tym, że firma opiera się na pracy i ciągłym wsparciu wykwalifikowanej kadry 27 techników, a także zapewnia całodobową profesjonalną pomoc swoim użytkownikom. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, inwestorzy mogą liczyć na szybkie, nieprzerwanie działające serwery. Sama inwestycja wiąże się z łatwą rejestracją, do której niezbędne jest przedstawienie kilku podstawowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo zdeponowanych funduszy i wypłat zysków. Serwis otwarty jest dla wszystkich; zarówno tych dopiero stawiających pierwsze kroki w świecie transakcji giełdowych, jak i tych, którzy spokojnie mogliby stawać w jednym szeregu ze specjalistami z Wall Street. Na inwestorów czeka pięć rodzajów kont inwestycyjnych do wyboru: Start, Silver, Gold, Platinum i VIP.

Źródło: https://tradeallcrypto.org/

Każde z tych kont cechuje się własnym limitem inwestowanych funduszy oraz specyficznym pakietem bonusów. Przygodę z wymianą kryptowalut można zacząć już od kwoty 250$, otwierając konto Start. Co ciekawe, Tradeallcrypto nie pobiera comiesięcznej prowizji za prowadzone operacje. Wraz z założeniem konta, bez względu na wysokość funduszy, każdy użytkownik otrzymuje pakiet zawierający niezbędne materiały analityczne, materiały szkoleniowe, a także szkolenie związane z działaniem platformy. 

Oszukiwanie użytkowników Tradeallcrypto

Jak wspomnieliśmy wcześniej, informacje o brokerze Tradeallcypto, a także opinie dotyczące serwisu znalezione w Internecie dzielą się na te pozytywne, jak i negatywne. Co ciekawe, nie udało nam się bezpośrednio dotrzeć do osób skarżących się na oszukiwanie serwisu Tradeallcrypto. Większość z negatywnych opinii zdecydowanie wiąże się ze stratami poniesionymi wskutek nieumiejętnych czy błędnych inwestycji. Oszuści w sposób mylący przestawiają błędne dane, z niezadowoleni użytkownicy zapytani o konkretne sytuacje sami przyznają, że dokonywali transakcji pod wpływem emocji, nastawieni na szybki zysk bez oceny ryzyka. Aby uniknąć podobnych niepowodzeń, zdecydowanie zalecamy korzystanie z pomocy profesjonalnego analityka czy doradcy. Sam serwis Tradeallcrypto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje bezpłatną asystę doświadczonego osobistego analityka finansowego już przy wpłatach powyżej 3000 $. 

Oszuści finansowi i złodzieje danych – zabezpieczenia Tradeallcrypto 

Chcąc korzystać z Tradeallcrypto, oszuści finansowi i złodzieje danych nie ustają w wysiłkach i wyszukują coraz to nowe metody na oszukiwanie systemu. W związku z tym, Tradeallcrypto, tak jak i inne giełdy kryptowalut, stosuje szereg zabezpieczeń mających na celu zapewnienie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Konta firmy, na które deponowane są środki użytkowników znajdują się w zweryfikowanych lokalizacjach w Europie i Azji. Dodatkowo, aby zapobiec zjawisku „prania brudnych pieniędzy” serwis stosuje politykę KYC (z ang. Know your Client), polegającą na weryfikacji podstawowych dokumentów; takich jak dowód osobisty, potwierdzenie adresu zamieszkania oraz potwierdzenie karty kredytowej. Ta ostatnia, ze względów bezpieczeństwa, przez zeskanowaniem i przesłaniem do serwisu musi mieć zasłonięte strategiczne numery: ostatnie cztery cyfry rachunku i numer CVC. 

Zyski i wypłaty z Tradeallcrypto

Tak, jak w przypadku zdecydowanej większości podobnych serwisów, Tradeallcrypto zapewnia wypłaty środków za pomocą tej samej metody, jaką dokonano wpłaty inwestycji. Ta standardowa procedura wynika z dodatkowych względów bezpieczeństwa. W uproszczeniu oznacza to, że do wypłaty Twojego zysku wykorzystane zostanie to samo konto, z którego zdeponowałeś inwestycję. Na inwestorów czekają trzy możliwości wypłaty, w zależności od rodzaju posiadanego konta inwestycyjnego. W przypadku pakietów Start i Silver wypłaty są dokonywane w trybie standardowym, właściciele kont Gold otrzymują wypłaty w trybie przyspieszonym, a inwestorzy Platinum i VIP cieszą się wypłatami z najwyższym priorytetem.

Comments are closed.