Główny » Światowe indeksy » Stany Zjednoczone-rekordowe wysokie tony; Obligacje spadek: rynki Wrap

Stany Zjednoczone-rekordowe wysokie tony; Obligacje spadek: rynki Wrap

Stany Zjednoczone rekordowe wysokie

(Bloomberg)-chcesz, aby na rynkach europejskich? W skrzynce odbiorczej przed otwartym, każdego dnia. Zarejestruj się tutaj.

Usa. zapasy wspiane w kierunku wsze-czas wzniesień wśród falę głównie pozytywne raporty zarobków. Wątpliwości, czy umowa Brexit może wygrać zwycięstwo whipsawed Funt.

S&P 500 wahał się przez większość czwartek wokół 3 000 poziom, a rozczarowujące wyniki z IBM spowodował Dow Jones Industrial Average do lagów innych głównych indeksów kapitałowych odniesienia. Morgan Stanley stał się najnowszym wielkim bankiem, który miał przeciwdziała oczekiwaniom słabego wzrostu. Międzynarodowa wydajność Netflix pod wrażeniem analityków.

“Nie ma wątpliwości, nie było pewne deescalation ryzyka, globalne geopolityczne ryzyko gospodarcze w stosunku do tego, gdzie byliśmy dwa tygodnie temu,” powiedział Michael Kushma, globalnego stałego dochodu dyrektora inwestycyjnego w Morgan Stanley Investment Management. “Ale może to być tylko fałszywy świt. Nie wiemy jeszcze. Nasza Kryształowa Kula jest w tej chwili bardzo pochmurna “.

“Środowisko nie obsługuje wyższych cen kapitałowych”, powiedział Jeremy Zirin, szef Ameryki akcji w UBS Global Wealth Management. “Aby poruszać się wyżej, rynki muszą się komfortowo, że masz zamiar zobaczyć ponownie przyspieszenie wzrostu zarobków w przyszłym roku.”

Apetyt na ryzyko był podpalany przez Zarząd wcześniej w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej powiedział, że zgodzili się na nowy plan wycofania, ale szybko spłynęła gdy klucz Irlandii Północnej partii powiedział, że nie będzie głosować na ofertę. Indeks Stoxx Europe 600 usunę swoje zyski.

Z wątpliwościami wirujących nad szansami powodzenia transakcji Brexit, inwestorzy zmagają się również z zarobkami w workach mieszanych z największych europejskich przedsiębiorstw.

Wcześniej w Azji, zapasy spadły w Tokio, Sydney i Seulu, wzrosła w Hong Kongu i ledwo zmienił się w Szanghaju. Taiwan Semiconductor, główny dostawca chipów do Apple, prognozowany prąd kwartał przychodów przed szacunków analityków. Dolara australijskiego wzmocnione po kraju bezrobotnych stopa niespodziewanie spadła i pracy w pełnym wymiarze czasu wsparł.

Oto kilka kluczowych wydarzeń zbliża się w tym tygodniu:

Chiny uwalnia trzeci kwartał PKB, wrzesień produkcji przemysłowej i sprzedaży detalicznej danych w piątek.

Oto główne osoby przeprowadzające się na rynkach:

Aby skontaktować się z reporterami na temat tej historii: Claire Ballentine w Nowym Jorku w cballentine@bloomberg.net; Sarah Ponczek w Nowym Jorku w sponczek2@bloomberg.net

Aby skontaktować się z edytorami odpowiedzialnymi za tę historię: Jeremy Herron w jherron8@bloomberg.net, Dave Liedtka

© 2019 Bloomberg L.P.

Comments are closed.